ODKRYJ ASTROTRANSFORM SWOJĄ MAPĘ DROGOWĄ TRANSFORMACJI Jesteś w przełomowym momencie życia? Nadszedł czas na zmianę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dzięki ASTROTRANSFORM poznasz nowe perspektywy, ukryte mocne strony, odnajdziesz sens i wewnętrzny spokój, stworzysz realną strategię na przyszłość. Odkryj w czym tkwi istota tego, kim jesteś Zobacz jak wykreować i aktywnie zarządzać zmianą. Poznaj możliwe scenariusze i kierunki rozwoju z konkretnym planem działania na przyszłość Poznasz swoje Superpowers Odkryjesz Mapy Zachowań: co Cię motywuje do działania w wybranym kierunku? Jak budujesz relacje i dbasz o zdrowie? ZACZNIJ PISAĆ NOWY ROZDZIAŁ JUŻ DZIŚ OPINIE KLIENTÓW „Raport okazał się dla mnie nie tylko inspiracją, ale przede wszystkim praktycznym narzędziem wspierającym podejmowanie decyzji zawodowych. Pokazał mi mocne strony, wyjaśnił cykle, w których działam, i przekonał, że zmiana ścieżki kariery to właściwy krok. Zyskałam klarowność i odwagę, by planować przyszłość świadomie i działać w zgodzie ze sobą i swoim potencjałem. To wiedza, która daje przewagę w biznesie i życiu.” Monika Każde spotkanie z Mariolą otwiera mi oczy na jakiś aspekt sprawy, którego sama pewnie nie potrafiłabym dostrzec. Słyszę pytania, których sama bym sobie nie zadała, co więcej, jestem "prowokowana" do udzielania na nie odpowiedzi. Zostaję z masą tematów do przemyślenia, wskazówek i pomysłów. Zdecydowanie polecam osobom, które cenią sobie rozwój i lubią dowiadywać się więcej na temat samego siebie! Anna „Mentoring Marioli jest jak dobrze postawiona kropka w zdaniu-nie ucina sensu, tylko go domyka. Nie prowadzi człowieka za rękę, ale daje coś ważniejszego: poczucie kierunku. Wspiera, kiedy trzeba, prowokuje do myślenia, kiedy warto, a przede wszystkim - widzi w człowieku potencjał, zanim zdąży się go w sobie zauważyć. Jeśli mentoring ma być sztuką mądrego towarzyszenia, to Mariola jest w tej sztuce klasą samą w sobie” Krzysztof „Było mega ciekawie. Od początku ten temat bardzo mnie zainteresował. Zaskoczyło mnie, ile nowych rzeczy dowiedziałam się o sobie. Naprawdę interesujące, dające dużo do myślenia. Chętnie wzięłabym udział w takim spotkaniu jeszcze raz.” Dominika